购买 IGTP10N40A | IGTP10N40A数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
IGTP10N40A
IGTP10N40A
IGTP10N40A
仅供参考
零件编号 IGTP10N40A
送货服务
IGTP10N40A参数
IGBT类型-
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)400 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)10 A
门电荷-
Td(开/关)@ 25°C-
安装类型Through Hole
包/箱TO-220-3
供应商设备包TO-220
IGTP10N40A Packaging
Insepction
IGTP10N40A FAQ
  • 1. How to order IGTP10N40A on Heisener?
  • 3. Are the IGTP10N40A price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of IGTP10N40A?
IGTP10N40A 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
IGTP10N40A
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
IGTP10N40A QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
W3008C
ANTENNA WIRELESS EXTERNAL 2.4GHZ