购买 IGTM10N50A | IGTM10N50A数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
IGTM10N50A
IGTM10N50A
IGTM10N50A
仅供参考
零件编号 IGTM10N50A
送货服务
IGTM10N50A参数
IGBT类型-
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)500 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)10 A
门电荷-
Td(开/关)@ 25°C-
安装类型Through Hole
包/箱TO-204AA, TO-3
供应商设备包TO-3
IGTM10N50A Packaging
Insepction
IGTM10N50A FAQ
  • 1. How to order IGTM10N50A on Heisener?
  • 3. Are the IGTM10N50A price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of IGTM10N50A?
IGTM10N50A 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。