购买 IGTM10N50 | IGTM10N50数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
IGTM10N50
IGTM10N50
IGTM10N50
仅供参考
零件编号 IGTM10N50
送货服务
IGTM10N50参数
IGBT类型-
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)500 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)10 A
门电荷-
Td(开/关)@ 25°C-
安装类型Through Hole
包/箱TO-204AA, TO-3
供应商设备包TO-3
IGTM10N50 Packaging
Insepction
IGTM10N50 FAQ
  • 1. How to order IGTM10N50 on Heisener?
  • 3. Are the IGTM10N50 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of IGTM10N50?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of IGTM10N50.
IGTM10N50 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。