购买 IGTH20N40D | IGTH20N40D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
IGTH20N40D
IGTH20N40D
IGTH20N40D
仅供参考
零件编号 IGTH20N40D
送货服务
IGTH20N40D参数
IGBT类型-
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)400 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)20 A
门电荷-
Td(开/关)@ 25°C-
安装类型Through Hole
包/箱TO-218-3 Isolated Tab, TO-218AC
供应商设备包TO-218 Isolated
IGTH20N40D Packaging
Insepction
IGTH20N40D FAQ
  • 1. How to order IGTH20N40D on Heisener?
  • 3. Are the IGTH20N40D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of IGTH20N40D?
IGTH20N40D 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。