| 零件编号 | IEGH666-1-62F-30.0-01-V |
|---|---|
| 制造商 | Sensata Technologies/Airpax |
| 描述 | CIR BRKR MAG-HYDR 30A LEVER |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
IEGH666-1-62F-30.0-01-V D# IEGH666-1-62F-30.0-01-V-ND |
Airpax |
CIR BRKR MAG-HYDR 30A LEVER |
0 |
IEGH666-1-62F-30.0-01-V |
Airpax |
RoHS: Compliant
4 |
IEGH666-1-62F-30.0-01-V |
RoHS: Compliant
4 |
IEGH666-1-62F-30.0-01-V D# 000000000000002286 |
Circuit Breakers Cir Brkr Hyd Mag |
IEGH666-1-62F-30.0-01-V D# 51509824 |
Sensata Technologies |
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 3Pole 30A 250VAC |