| 零件编号 | IEGH11-1-62F-20.0-01-V |
|---|---|
| 制造商 | Sensata Technologies/Airpax |
| 描述 | CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 20A |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
IEGH11-1-62F-2.00-01-V D# IEGH11-1-62F-2.00-01-V-ND |
Airpax |
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 2A |
0 |
Airpax |
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 20A |
IEGH11-1-62F-2.00-01-V D# APXIEGH11-1-62F-2.00-01-V |
CIR BRKR HYD MAG CIRCUIT BREAKER |
IEGH11-1-62F-2.00-01-V |
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 2Pole 2A RoHS: Compliant
IEGH11-1-62F-20.0-01-V |
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 2Pole 20A RoHS: Compliant
IEGH11-1-62F-2.00-01-V |
IEGH11-1-62F-20.0-01-V |
IEGH11-1-62F-20.0-01-V |
Airpax | 21 |
IEGH11-1-62F-2.00-01-V D# 000000000000002263 |
Circuit Breakers Cir Brkr Hyd Mag |
IEGH11-1-62F-20.0-01-V D# 000000000000002264 |
IEGH11-1-62F-2.00-01-V D# 51494278 |
Sensata Technologies |
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 2Pole 2A |