| 零件编号 | IEG6-1-61-15.0-01-V |
|---|---|
| 制造商 | Sensata Technologies/Airpax |
| 描述 | CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 15A |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
IEG6-1-61-15.0-01-V D# IEG6-1-61-15.0-01-V-ND |
Airpax |
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 15A |
0 |
IEG6-1-61-15.0-01-V D# APXIEG6-1-61-15.0-01-V |
Airpax |
CIR BRKR HYD MAG CIRCUIT BREAKER |
IEG6-1-61-15.0-01-V |
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 1Pole 15A 250VAC RoHS: Compliant
IEG6-1-61-15.0-01-V |
IEG6-1-61-15.0-01-V D# 000000000000776701 |
Circuit Breakers Cir Brkr Hyd Mag |
IEG616115.001V |
OEM/CM ONLY |
105 |
IEG6-1-61-15.0-01-V D# 51490421 |
Sensata Technologies |
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 1Pole 15A 250VAC |