购买 IAG66-4-61-.050-Q-21 | IAG66-4-61-.050-Q-21数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
IAG66-4-61-.050-Q-21
IAG66-4-61-.050-Q-21
IAG66-4-61-.050-Q-21
仅供参考
制造商 Sensata Technologies/Airpax
描述 CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
送货服务
IAG66-4-61-.050-Q-21参数
类别电路保护 - 断路器
封装-
ECAD
系列IAG
断路器类型Magnetic (Hydraulic Delay)
目前评级50mA
额定电压 - AC-
额定电压 - DC-
极数2
执行器类型Lever
照明-
照度电压(标称值)-
安装类型Panel Mount
IAG66-4-61-.050-Q-21 Packaging
Insepction
IAG66-4-61-.050-Q-21 FAQ
  • 1. How to order IAG66-4-61-.050-Q-21 on Heisener?
  • 3. Are the IAG66-4-61-.050-Q-21 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of IAG66-4-61-.050-Q-21?
SIT1602BI-22-28S-74.176000D SIT1602BI-22-28S-74.176000D SiTime, -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 2.8V, 7, -, IAG 查看
0603J0500123JXR 0603J0500123JXR Knowles Syfer, CAP CER 0.012UF 50V X7R 0603, 0603 (1608 Metric), IAG 查看
S-80914CLMC-G6JT2U S-80914CLMC-G6JT2U SII Semiconductor Corporation, IC VOLT DETECTOR 1.4V SOT23-5, SC-74A, SOT-753, IAG 查看
N25Q128A13EF740F TR N25Q128A13EF740F TR Micron Technology Inc., IC FLASH 128MBIT 108MHZ 8VPDFN, 8-VDFN Exposed Pad, IAG 查看
MS15 40004 MS15 40004 Ametherm, ICL 40 OHM 25% 4.1A 15MM, -, IAG 查看
209-2-1-51-2-9-70 209-2-1-51-2-9-70 Sensata Technologies/Airpax, CIR BRKR MAG-HYDR 70A 125VDC, -, IAG 查看