购买 HZ36CPTK-E | HZ36CPTK-E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
HZ36CPTK-E
HZ36CPTK-E
HZ36CPTK-E
仅供参考
零件编号 HZ36CPTK-E
制造商 Renesas Electronics Corporation
描述 DIODE ZENER 36V 500MW DO35
送货服务
HZ36CPTK-E参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列HZ
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)36 V
公差±2.08%
力量 - 最大500 mW
阻抗(最大值)(Zzt)140 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr1 µA @ 27 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If-
工作温度175°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱DO-204AH, DO-35, Axial
供应商设备包DO-35
HZ36CPTK-E Packaging
Insepction
HZ36CPTK-E FAQ
  • 1. How to order HZ36CPTK-E on Heisener?
  • 3. Are the HZ36CPTK-E price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of HZ36CPTK-E?
HZ36CPTK-E 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。