购买 HS15GLWH | HS15GLWH数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
HS15GLWH
HS15GLWH
HS15GLWH
仅供参考
零件编号 HS15GLWH
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 50NS, 1.5A, 400V, HIGH EFFICIENT
送货服务
HS15GLWH参数
二极管类型Standard
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)400 V
电流 - 平均整流(Io)1.5A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.3 V @ 1.5 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)50 ns
电流 - 反向泄漏@Vr1 µA @ 400 V
电容@ Vr,F22pF @ 4V, 1MHz
供应商设备包SOD-123W
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
HS15GLWH Packaging
Insepction
HS15GLWH FAQ
  • 1. How to order HS15GLWH on Heisener?
  • 3. Are the HS15GLWH price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of HS15GLWH?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of HS15GLWH.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as HS15GLWH pin diagram, HS15GLWH datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
HS15GLWH 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。