购买 HPZR-C7V6X | HPZR-C7V6X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
HPZR-C7V6X
HPZR-C7V6X
HPZR-C7V6X
仅供参考
零件编号 HPZR-C7V6X
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 HPZR-C7V6/SOD123W/SOD2
送货服务
HPZR-C7V6X参数
系列HPZR
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)7.6 V
公差±5%
力量 - 最大962 mW
阻抗(最大值)(Zzt)11.6 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr250 µA @ 6.5 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1 V @ 100 mA
工作温度150°C (TJ)
供应商设备包SOD-123W
HPZR-C7V6X Packaging
Insepction
HPZR-C7V6X FAQ
  • 1. How to order HPZR-C7V6X on Heisener?
  • 3. Are the HPZR-C7V6X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of HPZR-C7V6X?
HPZR-C7V6X 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。