购买 HPZR-C56X | HPZR-C56X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
HPZR-C56X
HPZR-C56X
HPZR-C56X
仅供参考
零件编号 HPZR-C56X
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 HPZR-C56/SOD123W/SOD2
送货服务
HPZR-C56X参数
制造商Nexperia USA Inc.
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列HPZR
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)56 V
公差±5%
力量 - 最大962 mW
阻抗(最大值)(Zzt)65.72 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr100 nA @ 48 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1 V @ 100 mA
工作温度150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SOD-123W
供应商设备包SOD-123W
HPZR-C56X Packaging
Insepction
HPZR-C56X FAQ
  • 1. How to order HPZR-C56X on Heisener?
  • 3. Are the HPZR-C56X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of HPZR-C56X?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of HPZR-C56X.
HPZR-C56X 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。