购买 HPZR-C23-QX | HPZR-C23-QX数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
HPZR-C23-QX
HPZR-C23-QX
HPZR-C23-QX
仅供参考
零件编号 HPZR-C23-QX
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 HPZR-C23-Q/SOD123W/SOD2
送货服务
HPZR-C23-QX参数
ECAD
系列HPZR-Q
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)23 V
公差±5%
力量 - 最大682 mW
阻抗(最大值)(Zzt)35.51 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr100 nA @ 20 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1 V @ 100 mA
工作温度175°C (TJ)
供应商设备包SOD-123W
HPZR-C23-QX Packaging
Insepction
HPZR-C23-QX FAQ
  • 1. How to order HPZR-C23-QX on Heisener?
  • 3. Are the HPZR-C23-QX price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of HPZR-C23-QX?
HPZR-C23-QX 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。