购买 HPZR-C10X | HPZR-C10X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
HPZR-C10X
HPZR-C10X
HPZR-C10X
仅供参考
零件编号 HPZR-C10X
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 HPZR-C10/SOD123W/SOD2
送货服务
HPZR-C10X参数
制造商Nexperia USA Inc.
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列HPZR
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)10 V
公差±5%
力量 - 最大962 mW
阻抗(最大值)(Zzt)18.02 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr10 µA @ 8.5 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1 V @ 100 mA
工作温度150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SOD-123W
供应商设备包SOD-123W
HPZR-C10X Packaging
Insepction
HPZR-C10X FAQ
  • 1. How to order HPZR-C10X on Heisener?
  • 3. Are the HPZR-C10X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of HPZR-C10X?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of HPZR-C10X.
HPZR-C10X 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。