购买 HIP2500IB96 | HIP2500IB96数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
HIP2500IB96
HIP2500IB96
HIP2500IB96
仅供参考
零件编号 HIP2500IB96
制造商 Harris Corporation
描述 IC DRIVER HALF BRIDGE 500VDC
送货服务
HIP2500IB96参数
制造商Harris Corporation
类别集成电路(IC) - PMIC - 栅极驱动器
封装-
ECAD
系列-
驱动配置-
渠道类型-
司机数量-
门类型-
电压 - 电源-
逻辑电压 - VIL,VIH-
电流 - 峰值输出(源,汇)-
输入类型-
高侧电压 - 最大值(自举)-
上升/下降时间(Typ)-
工作温度-
安装类型-
包/箱-
供应商设备包-
HIP2500IB96 Packaging
Insepction
HIP2500IB96 FAQ
  • 1. How to order HIP2500IB96 on Heisener?
  • 3. Are the HIP2500IB96 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of HIP2500IB96?
HIP2500IB96 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
HIP2500IB96
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
HIP2500IB96 QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
B4B-PH-K-S
CONN HEADER PH TOP 4POS 2MM
FIXED IND 3.5UH 22.5A 3.1 MOHM