购买 HIP-2500IB | HIP-2500IB数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
HIP-2500IB
HIP-2500IB
HIP-2500IB
仅供参考
零件编号 HIP-2500IB
制造商 Harris Corporation
描述 HALF BRIDGE 500VDC DRIVER
送货服务
HIP-2500IB参数
制造商Harris Corporation
类别集成电路(IC) - PMIC - 栅极驱动器
封装-
ECAD
系列-
驱动配置Half-Bridge
渠道类型Synchronous
司机数量2
门类型N-Channel MOSFET
电压 - 电源10V ~ 15V
逻辑电压 - VIL,VIH-
电流 - 峰值输出(源,汇)2A, 2A
输入类型Non-Inverting
高侧电压 - 最大值(自举)500 V
上升/下降时间(Typ)25ns, 25ns
工作温度-40°C ~ 85°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
供应商设备包16-SOIC
HIP-2500IB Packaging
Insepction
HIP-2500IB FAQ
  • 1. How to order HIP-2500IB on Heisener?
  • 3. Are the HIP-2500IB price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of HIP-2500IB?
HIP-2500IB 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。