购买 HGTG32N60E2 | HGTG32N60E2数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
HGTG32N60E2
HGTG32N60E2
HGTG32N60E2
仅供参考
零件编号 HGTG32N60E2
制造商 Harris Corporation
描述 50A, 600V N-CHANNEL IGBT
送货服务
HGTG32N60E2参数
IGBT类型-
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)600 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)50 A
电流 - 集电极脉冲(Icm)200 A
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic2.9V @ 15V, 32A
力量 - 最大208 W
开关能量-
输入类型Standard
门电荷265 nC
Td(开/关)@ 25°C-
测试条件-
反向恢复时间(trr)-
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱TO-247-3
供应商设备包TO-247
HGTG32N60E2 Packaging
Insepction
HGTG32N60E2 FAQ
  • 1. How to order HGTG32N60E2 on Heisener?
  • 3. Are the HGTG32N60E2 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of HGTG32N60E2?
HGTG32N60E2 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。