购买 HGTA32N60E2 | HGTA32N60E2数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
HGTA32N60E2
HGTA32N60E2
HGTA32N60E2
仅供参考
零件编号 HGTA32N60E2
制造商 Harris Corporation
描述 32A, 600V N-CHANNEL IGBT
送货服务
HGTA32N60E2参数
制造商Harris Corporation
类别分立半导体产品 - 晶体管 - UGBT,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列-
IGBT类型-
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)600 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)50 A
电流 - 集电极脉冲(Icm)200 A
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic2.9V @ 15V, 32A
力量 - 最大208 W
开关能量-
输入类型Standard
门电荷265 nC
Td(开/关)@ 25°C-
测试条件-
反向恢复时间(trr)-
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱TO-218-5
供应商设备包TO-218-5
HGTA32N60E2 Packaging
Insepction
HGTA32N60E2 FAQ
  • 1. How to order HGTA32N60E2 on Heisener?
  • 3. Are the HGTA32N60E2 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of HGTA32N60E2?
HGTA32N60E2 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。