购买 HER3004PT | HER3004PT数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
HER3004PT
HER3004PT
HER3004PT
仅供参考
零件编号 HER3004PT
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 50NS, 30A, 300V, HIGH EFFICIENT
送货服务
HER3004PT参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 阵列
封装-
ECAD
系列-
二极管配置1 Pair Common Cathode
二极管类型Standard
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)300 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)30A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1 V @ 15 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)50 ns
电流 - 反向泄漏@Vr10 µA @ 300 V
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
安装类型Through Hole
包/箱TO-247-3
供应商设备包TO-247AD (TO-3P)
HER3004PT Packaging
Insepction
HER3004PT FAQ
  • 1. How to order HER3004PT on Heisener?
  • 3. Are the HER3004PT price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of HER3004PT?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of HER3004PT.
HER3004PT 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。