购买 GSA75AA120 | GSA75AA120数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
GSA75AA120
GSA75AA120
GSA75AA120
仅供参考
零件编号 GSA75AA120
制造商 SanRex Corporation
描述 IGBT MODULE 75A SINGLE 1200V HIG
数据表
封装 -
ECAD
库存 24 piece(s)
送货服务
GSA75AA120参数
制造商SanRex Corporation
类别分立半导体产品 - 晶体管 - IGBT - 模块
封装-
ECAD
系列-
IGBT类型-
组态Single
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)1200 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)75 A
力量 - 最大500 W
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic3.9V @ 15V, 75A
电流 - 收集器截止(最大)100 µA
输入电容(Cies)@ Vce5.5 nF @ 10 V
输入DC
NTC热敏电阻No
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Chassis Mount
包/箱SOT-227-4, miniBLOC
供应商设备包SOT-227
GSA75AA120 Packaging
Insepction
GSA75AA120 FAQ
  • 1. How to order GSA75AA120 on Heisener?
  • 3. Are the GSA75AA120 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of GSA75AA120?
GSA75AA120 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。