购买 GSA100AA60 | GSA100AA60数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
GSA100AA60
GSA100AA60
GSA100AA60
仅供参考
零件编号 GSA100AA60
制造商 SanRex Corporation
描述 IGBT MODULE 100A SINGLE 600V LOW
数据表
封装 -
ECAD
库存 18 piece(s)
送货服务
GSA100AA60参数
制造商SanRex Corporation
类别分立半导体产品 - 晶体管 - IGBT - 模块
封装-
ECAD
系列-
IGBT类型-
组态Single
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)600 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)100 A
力量 - 最大500 W
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic1.5V @ 15V, 100A
电流 - 收集器截止(最大)100 µA
输入电容(Cies)@ Vce6.69 nF @ 10 V
输入DC
NTC热敏电阻No
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Chassis Mount
包/箱SOT-227-4, miniBLOC
供应商设备包SOT-227
GSA100AA60 Packaging
Insepction
GSA100AA60 FAQ
  • 1. How to order GSA100AA60 on Heisener?
  • 3. Are the GSA100AA60 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of GSA100AA60?
GSA100AA60 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。