购买 GPIHI10ICDF68 | GPIHI10ICDF68数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
GPIHI10ICDF68
GPIHI10ICDF68
GPIHI10ICDF68
仅供参考
零件编号 GPIHI10ICDF68
制造商 GaNPower
描述 IC GaN Power 650V 10A DFN6x8
送货服务
GPIHI10ICDF68参数
制造商GaNPower
类别集成电路(IC) - PMIC - 配电开关,负载驱动器
封装-
ECAD
系列-
开关类型-
输出数量1
比率 - 输入:输出-
输出配置High Side
输出类型-
接口PWM
电压 - 负载650V
电压 - 电源(Vcc / Vdd)3V ~ 8V
电流 - 输出(最大)-
Rds On(Typ)-
输入类型Non-Inverting
特征-
故障保护-
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
包/箱-
供应商设备包-
GPIHI10ICDF68 Packaging
Insepction
GPIHI10ICDF68 FAQ
  • 1. How to order GPIHI10ICDF68 on Heisener?
  • 3. Are the GPIHI10ICDF68 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of GPIHI10ICDF68?
GPIHI10ICDF68 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
GPIHI10ICDF68
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
GPIHI10ICDF68 QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
FIXED IND 3.5UH 22.5A 3.1 MOHM