购买 GBU30T08 | GBU30T08数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
GBU30T08
GBU30T08
GBU30T08
仅供参考
零件编号 GBU30T08
制造商 Diodes Incorporated
描述 Medium/High Power Bridge GBU TUB
送货服务
GBU30T08参数
制造商Diodes Incorporated
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)800 V
电流 - 平均整流(Io)30 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.1 V @ 15 A
电流 - 反向泄漏@Vr10 µA @ 800 V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
供应商设备包GBU
GBU30T08 Packaging
Insepction
GBU30T08 FAQ
  • 1. How to order GBU30T08 on Heisener?
  • 3. Are the GBU30T08 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of GBU30T08?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of GBU30T08.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as GBU30T08 pin diagram, GBU30T08 datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
GBU30T08 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。