购买 GBU15L08 | GBU15L08数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
GBU15L08
GBU15L08
GBU15L08
仅供参考
零件编号 GBU15L08
制造商 Diodes Incorporated
描述 MEDIUM/HIGH POWER BRIDGE GBU TUB
送货服务
GBU15L08参数
制造商Diodes Incorporated
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)800 V
电流 - 平均整流(Io)15 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 7.5 A
电流 - 反向泄漏@Vr10 µA @ 800 V
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
供应商设备包GBU
GBU15L08 Packaging
Insepction
GBU15L08 FAQ
  • 1. How to order GBU15L08 on Heisener?
  • 3. Are the GBU15L08 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of GBU15L08?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of GBU15L08.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as GBU15L08 pin diagram, GBU15L08 datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
GBU15L08 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。