购买 GBU15L06H | GBU15L06H数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
GBU15L06H
GBU15L06H
GBU15L06H
仅供参考
零件编号 GBU15L06H
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 BRIDGE RECT 1PHASE 600V 15A GBU
送货服务
GBU15L06H参数
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)600 V
电流 - 平均整流(Io)15 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If960 mV @ 7.5 A
电流 - 反向泄漏@Vr5 µA @ 600 V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
供应商设备包GBU
GBU15L06H Packaging
Insepction
GBU15L06H FAQ
  • 1. How to order GBU15L06H on Heisener?
  • 3. Are the GBU15L06H price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of GBU15L06H?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of GBU15L06H.
GBU15L06H 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。