购买 GBU15L05 | GBU15L05数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
GBU15L05
GBU15L05
GBU15L05
仅供参考
零件编号 GBU15L05
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 BRIDGE RECT 1PHASE 600V 15A GBU
送货服务
GBU15L05参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 桥式整流器
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Single Phase
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)600 V
电流 - 平均整流(Io)15 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 7.5 A
电流 - 反向泄漏@Vr5 µA @ 600 V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱4-SIP, GBU
供应商设备包GBU
GBU15L05 Packaging
Insepction
GBU15L05 FAQ
  • 1. How to order GBU15L05 on Heisener?
  • 3. Are the GBU15L05 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of GBU15L05?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of GBU15L05.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as GBU15L05 pin diagram, GBU15L05 datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
GBU15L05 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。