购买 GBJ15L08-BP | GBJ15L08-BP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
GBJ15L08-BP
GBJ15L08-BP
GBJ15L08-BP
仅供参考
零件编号 GBJ15L08-BP
制造商 Micro Commercial Co
描述 BRIDGE RECTIFIERS
送货服务
GBJ15L08-BP参数
制造商Micro Commercial Co
类别分立半导体产品 - 二极管 - 桥式整流器
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Single Phase
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)800 V
电流 - 平均整流(Io)15 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If920 mV @ 7.5 A
电流 - 反向泄漏@Vr5 µA @ 800 V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱4-SIP, GBJ
供应商设备包GBJ
GBJ15L08-BP Packaging
Insepction
GBJ15L08-BP FAQ
  • 1. How to order GBJ15L08-BP on Heisener?
  • 3. Are the GBJ15L08-BP price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of GBJ15L08-BP?
GBJ15L08-BP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。