购买 GBI25J-LV | GBI25J-LV数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
GBI25J-LV
GBI25J-LV
GBI25J-LV
仅供参考
零件编号 GBI25J-LV
制造商 Diotec Semiconductor
描述 BRIDGE, 1-PH, GBI, 600V, 25A, LO
送货服务
GBI25J-LV参数
制造商Diotec Semiconductor
类别分立半导体产品 - 二极管 - 桥式整流器
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Single Phase
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)600 V
电流 - 平均整流(Io)4.2 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If0.92 V @ 12.5 A
电流 - 反向泄漏@Vr5 µA @ 600 V
工作温度-50°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱4-SIP, GBI
供应商设备包GBI
GBI25J-LV Packaging
Insepction
GBI25J-LV FAQ
  • 1. How to order GBI25J-LV on Heisener?
  • 3. Are the GBI25J-LV price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of GBI25J-LV?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of GBI25J-LV.
GBI25J-LV 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。