购买 GAN190-650EBEZ | GAN190-650EBEZ数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
GAN190-650EBEZ
GAN190-650EBEZ
GAN190-650EBEZ
仅供参考
零件编号 GAN190-650EBEZ
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 650 V, 190 MOHM GALLIUM NITRIDE
送货服务
GAN190-650EBEZ参数
制造商Nexperia USA Inc.
类别分立半导体产品 - 晶体管 - FET,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列-
FET类型N-Channel
技术GaNFET (Gallium Nitride)
漏极到源极电压(Vdss)650 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C11.5A (Ta)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)6V
Vgs(th)(Max)@Id2.5V @ 12.2mA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs2.8 nC @ 6 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds96 pF @ 400 V
Vgs(最大)+7V, -1.4V
FET功能-
功耗(最大值)125W (Ta)
Rds On(Max)@ Id,Vgs190mOhm @ 3.9A, 6V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount, Wettable Flank
供应商设备包DFN8080-8
包/箱8-VDFN Exposed Pad
GAN190-650EBEZ Packaging
Insepction
GAN190-650EBEZ FAQ
  • 1. How to order GAN190-650EBEZ on Heisener?
  • 3. Are the GAN190-650EBEZ price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of GAN190-650EBEZ?
GAN190-650EBEZ 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。