购买 G2A-432A-N AC100/110 | G2A-432A-N AC100/110数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
G2A-432A-N AC100/110
G2A-432A-N AC100/110
G2A-432A-N AC100/110
仅供参考
制造商 Omron Automation and Safety
描述 RELAY GEN PUR 4PDT 100/110VAC
数据表
G2A-432A-N AC100/110 数据表
送货服务
G2A-432A-N AC100/110参数
类别继电器 - 信号继电器,高达 2 A
封装-
ECAD
系列*
继电器类型-
线圈类型-
线圈电流-
线圈电压-
联系表-
触点额定值(当前)-
开关电压-
开启电压(最大值)-
关闭电压(最小)-
操作时间-
推出日期-
特征-
安装类型-
终止风格-
G2A-432A-N AC100/110数据表
G2A-432A-N AC100/110 Packaging
Insepction
G2A-432A-N AC100/110 FAQ
  • 1. How to order G2A-432A-N AC100/110 on Heisener?
  • 3. Are the G2A-432A-N AC100/110 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of G2A-432A-N AC100/110?
SIT1602BC-11-30E-4.000000D SIT1602BC-11-30E-4.000000D SiTime, -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 3.0V, 4, -, * 查看
1111J1500122JQT 1111J1500122JQT Knowles Syfer, CAP CER 1200PF 150V C0G/NP0 1111, 1111 (2828 Metric), * 查看
ESMG101ETD101MJ20S ESMG101ETD101MJ20S United Chemi-Con, CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL, Radial, Can, * 查看
NVMFS4C05NWFT1G NVMFS4C05NWFT1G ON Semiconductor, MOSFET N-CH 30V 116A SO8FL, 8-PowerTDFN, * 查看
ASKHF3J04AY ASKHF3J04AY C&K, SWITCH SNAP ACT SPST-NO 25A 125V, -, * 查看
CMF5550K500BHEB CMF5550K500BHEB Vishay Dale, RES 50.5K OHM 1/2W .1% AXIAL, Axial, * 查看
AT0402CRD079K53L AT0402CRD079K53L Yageo, RES SMD 9.53K OHM 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
RC6432F564CS RC6432F564CS Samsung, RESISTOR 2512 560KOHM 1W 100, -, * 查看
MCR18ERTF3011 MCR18ERTF3011 Rohm Semiconductor, RES SMD 3.01K OHM 1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
3292X-1-200LF 3292X-1-200LF Bourns Inc., TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN, -, * 查看
G2A-432A-N AC100/110 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
G2A-432A-N-AC100/110
D# G2A432ANAC100110
OMRON Corporation
4PDT INDCATOR 100/110VAC - Bulk (Alt: G2A432ANAC100110)
G2A-432A-N-AC100/110
OMRON Americas
Electromechanical Relay 100/110VAC 2.2KOhm 3A 4PDT (28.5x21.5x42.5)mm Socket Power Relay
G2A-432A-N AC100/110
D# G2A-432A-NAC100/110-ND
OMRON Industrial Automation
RELAY GEN PUR 4PDT 100/110V
0
G2A-432A-N-AC100/110
D# G2A-432A-N-AC100/110-ND
OMRON Industrial Automation
RELAY GEN PURP 4PDT 500MA 110VAC
G2A432ANAC100110
Power Relay 100/110VAC 0.5A 4PDT(28.5x21.5x42.5)mm Socket
RoHS: Not Compliant
5
G2A-432A-N-AC100/110
D# 98B9431
4PDT indcator 100/110VAC
RoHS: Not Compliant
Min Qty: 1
Container: Bulk
G2A-432A-N-AC100/110
D# NS-G2A-432A-N-AC100/110
OEM/CM ONLY
G2A432ANAC100110
5
G2A432ANAC100110
OMRON Electronic Components LLC
OEM/CM ONLY
98
G2A432ANAC100110
D# 34658335
OMRON Corporation