购买 FW-40-05-L-D-500-172 | FW-40-05-L-D-500-172数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
FW-40-05-L-D-500-172
FW-40-05-L-D-500-172
FW-40-05-L-D-500-172
仅供参考
制造商 Samtec Inc.
描述 .050'' BOARD SPACERS
送货服务
FW-40-05-L-D-500-172参数
制造商Samtec Inc.
类别连接器,互连器件 - 矩形连接器 - 板垫片,叠接器(板对板)
封装-
ECAD
系列*
职位数-
沥青-
行数-
行间距-
总长-
长度 - 邮政(交配)-
长度 - 堆叠高度-
长度 - 尾巴-
安装类型-
终止-
联系完成 - 发布(交配)-
接触表面厚度 - 贴(配合)-
颜色-
FW-40-05-L-D-500-172 Packaging
Insepction
FW-40-05-L-D-500-172 FAQ
  • 1. How to order FW-40-05-L-D-500-172 on Heisener?
  • 3. Are the FW-40-05-L-D-500-172 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of FW-40-05-L-D-500-172?
SIT1602BC-83-28E-66.666000T SIT1602BC-83-28E-66.666000T SiTime, -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.8V, 6, -, * 查看
1825J6K00220KCR 1825J6K00220KCR Knowles Syfer, CAP CER 22PF 6KV C0G/NP0 1825, 1825 (4564 Metric), * 查看
hotST72F324K4B6 ST72F324K4B6 STMicroelectronics, IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32SDIP, 32-SDIP (0.400", 10.16mm), * 查看
RNC50J1600DSRSL RNC50J1600DSRSL Vishay Dale, RES 160 OHM 1/10W .5% AXIAL, Axial, * 查看
ERJ-S03J105V ERJ-S03J105V Panasonic Electronic Components, RES SMD 1M OHM 5% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
T38152-05-0 T38152-05-0 Curtis Industries, CONN BARRIER STRIP 5CIRC 0.375", -, * 查看
98464-G61-36LF 98464-G61-36LF Amphenol FCI, CONN HEADER 36POS 2MM R/A DL PCB, -, * 查看
CA3108F14S-6PBM02 CA3108F14S-6PBM02 ITT Cannon, LLC, CONN PLUG 6POS RT ANG W/PINS, -, * 查看
FRCIR06F-32-31SX-F80-VO FRCIR06F-32-31SX-F80-VO ITT Cannon, LLC, CONN PLUG HSG FMALE 31POS INLINE, -, * 查看
VI-JWZ-MZ VI-JWZ-MZ Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 2V 10W, Half Brick, * 查看
VI-B0K-EY-S VI-B0K-EY-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W, Full Brick, * 查看
FW-40-05-L-D-500-172 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。