购买 FW-40-05-L-D-500-065 | FW-40-05-L-D-500-065数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
FW-40-05-L-D-500-065
FW-40-05-L-D-500-065
FW-40-05-L-D-500-065
仅供参考
制造商 Samtec Inc.
描述 .050'' BOARD SPACERS
送货服务
FW-40-05-L-D-500-065参数
制造商Samtec Inc.
类别连接器,互连器件 - 矩形连接器 - 板垫片,叠接器(板对板)
封装-
ECAD
系列*
职位数-
沥青-
行数-
行间距-
总长-
长度 - 邮政(交配)-
长度 - 堆叠高度-
长度 - 尾巴-
安装类型-
终止-
联系完成 - 发布(交配)-
接触表面厚度 - 贴(配合)-
颜色-
FW-40-05-L-D-500-065 Packaging
Insepction
FW-40-05-L-D-500-065 FAQ
  • 1. How to order FW-40-05-L-D-500-065 on Heisener?
  • 3. Are the FW-40-05-L-D-500-065 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of FW-40-05-L-D-500-065?
SIT1602BC-81-30N-19.200000T SIT1602BC-81-30N-19.200000T SiTime, -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 3.0V, 1, -, * 查看
C420C391K2G5TA C420C391K2G5TA KEMET, CAP CER 390PF 200V C0G AXIAL, Axial, * 查看
MIC5305-2.7BD5-TR MIC5305-2.7BD5-TR Microchip Technology, IC REG LIN 2.7V 150MA TSOT23-5, SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5, * 查看
C10G0.5 C10G0.5 Eaton, FUSE CARTRIDGE 500MA 500VAC 5AG, 5AG, 10mm x 38.1mm, * 查看