购买 FW-35-05-H-D-340-175 | FW-35-05-H-D-340-175数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
FW-35-05-H-D-340-175
FW-35-05-H-D-340-175
FW-35-05-H-D-340-175
仅供参考
制造商 Samtec Inc.
描述 .050'' BOARD SPACERS
送货服务
FW-35-05-H-D-340-175参数
制造商Samtec Inc.
类别连接器,互连器件 - 矩形连接器 - 板垫片,叠接器(板对板)
封装-
ECAD
系列*
职位数-
沥青-
行数-
行间距-
总长-
长度 - 邮政(交配)-
长度 - 堆叠高度-
长度 - 尾巴-
安装类型-
终止-
联系完成 - 发布(交配)-
接触表面厚度 - 贴(配合)-
颜色-
FW-35-05-H-D-340-175 Packaging
Insepction
FW-35-05-H-D-340-175 FAQ
  • 1. How to order FW-35-05-H-D-340-175 on Heisener?
  • 3. Are the FW-35-05-H-D-340-175 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of FW-35-05-H-D-340-175?
YC122-FR-07681RL YC122-FR-07681RL Yageo, RES ARRAY 2 RES 681 OHM 0404, 0404 (1010 Metric), Convex, * 查看
SCM189100L SCM189100L Amphenol PCD, CONN TERM BLK 18POS 5MM VERT, -, * 查看
1639610000 1639610000 Weidmuller, TERM BLOCK PLUG 16POS 3.5MM, -, * 查看
1862674 1862674 Phoenix Contact, TERM BLOCK HDR 12POS 3.81MM, -, * 查看