购买 FW-25-05-G-D-325-100 | FW-25-05-G-D-325-100数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
FW-25-05-G-D-325-100
FW-25-05-G-D-325-100
FW-25-05-G-D-325-100
仅供参考
制造商 Samtec Inc.
描述 .050'' BOARD SPACERS
送货服务
FW-25-05-G-D-325-100参数
制造商Samtec Inc.
类别连接器,互连器件 - 矩形连接器 - 板垫片,叠接器(板对板)
封装-
ECAD
系列*
职位数-
沥青-
行数-
行间距-
总长-
长度 - 邮政(交配)-
长度 - 堆叠高度-
长度 - 尾巴-
安装类型-
终止-
联系完成 - 发布(交配)-
接触表面厚度 - 贴(配合)-
颜色-
FW-25-05-G-D-325-100 Packaging
Insepction
FW-25-05-G-D-325-100 FAQ
  • 1. How to order FW-25-05-G-D-325-100 on Heisener?
  • 3. Are the FW-25-05-G-D-325-100 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of FW-25-05-G-D-325-100?
1812Y0250681KFT 1812Y0250681KFT Knowles Syfer, CAP CER 680PF 25V C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
1812Y2K50181MXR 1812Y2K50181MXR Knowles Syfer, CAP CER 180PF 2.5KV X7R 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
C0603C0G1E160J030BG C0603C0G1E160J030BG TDK Corporation, CAP CER 16PF 25V C0G 0201, 0201 (0603 Metric), * 查看
ESMG250ETD101MF11S ESMG250ETD101MF11S United Chemi-Con, CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL, Radial, Can, * 查看
hotMC9328MX1DVM15 MC9328MX1DVM15 NXP, IC MPU I.MX1 150MHZ 256MAPBGA, 256-MAPBGA, * 查看
C11773_VENLA-S C11773_VENLA-S Ledil, REFLECTOR 1POS 45MM RND OD 25MM, -, * 查看