购买 FW-17-02-L-D-340-160 | FW-17-02-L-D-340-160数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
FW-17-02-L-D-340-160
FW-17-02-L-D-340-160
FW-17-02-L-D-340-160
仅供参考
制造商 Samtec Inc.
描述 .050'' BOARD SPACERS
送货服务
FW-17-02-L-D-340-160参数
制造商Samtec Inc.
类别连接器,互连器件 - 矩形连接器 - 板垫片,叠接器(板对板)
封装-
ECAD
系列*
职位数-
沥青-
行数-
行间距-
总长-
长度 - 邮政(交配)-
长度 - 堆叠高度-
长度 - 尾巴-
安装类型-
终止-
联系完成 - 发布(交配)-
接触表面厚度 - 贴(配合)-
颜色-
FW-17-02-L-D-340-160 Packaging
Insepction
FW-17-02-L-D-340-160 FAQ
  • 1. How to order FW-17-02-L-D-340-160 on Heisener?
  • 3. Are the FW-17-02-L-D-340-160 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of FW-17-02-L-D-340-160?
SIT9120AC-2D3-25E133.333300Y SIT9120AC-2D3-25E133.333300Y SiTime, -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.5V, 1, 6-SMD, No Lead, * 查看
ASTMHTE-19.200MHZ-XR-E-T ASTMHTE-19.200MHZ-XR-E-T Abracon LLC, OSC MEMS 19.2MHZ H/LVCMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
T86C475M025ESSL T86C475M025ESSL Vishay Sprague, CAP TANT 4.7UF 25V 20% 2312, 2312 (6032 Metric), * 查看
R6009KNJTL R6009KNJTL Rohm Semiconductor, MOSFET N-CH 600V 9A TO263-3, TO-263-3, D2Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB, * 查看
ZGP323LAP2016G ZGP323LAP2016G Zilog, IC MCU 8BIT 16KB OTP 20DIP, 20-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
MCR01MRTJ333 MCR01MRTJ333 Rohm Semiconductor, RES SMD 33K OHM 5% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
S0603-15NH3D S0603-15NH3D API Delevan Inc., FIXED IND 15NH 700MA 200 MOHM, 0603 (1608 Metric), * 查看
IHSM4825RE820L IHSM4825RE820L Vishay Dale, FIXED IND 82UH 800MA 604 MOHM, Nonstandard, * 查看
1878037 1878037 Phoenix Contact, TERM BLOCK PLUG 4POS STR 5MM, -, * 查看
890-70-017-20-001101 890-70-017-20-001101 Preci-Dip, CONN HDR 17POS 2.54MM T/H R/A, -, * 查看
FW-17-02-L-D-340-160 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。