购买 FW-10-04-L-D-421-118 | FW-10-04-L-D-421-118数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
FW-10-04-L-D-421-118
FW-10-04-L-D-421-118
FW-10-04-L-D-421-118
仅供参考
制造商 Samtec Inc.
描述 .050'' BOARD SPACERS
送货服务
FW-10-04-L-D-421-118参数
制造商Samtec Inc.
类别连接器,互连器件 - 矩形连接器 - 板垫片,叠接器(板对板)
封装-
ECAD
系列*
职位数-
沥青-
行数-
行间距-
总长-
长度 - 邮政(交配)-
长度 - 堆叠高度-
长度 - 尾巴-
安装类型-
终止-
联系完成 - 发布(交配)-
接触表面厚度 - 贴(配合)-
颜色-
FW-10-04-L-D-421-118 Packaging
Insepction
FW-10-04-L-D-421-118 FAQ
  • 1. How to order FW-10-04-L-D-421-118 on Heisener?
  • 3. Are the FW-10-04-L-D-421-118 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of FW-10-04-L-D-421-118?
C1206C393M1RACTU C1206C393M1RACTU KEMET, CAP CER 0.039UF 100V X7R 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
757D398M010EK4O 757D398M010EK4O Vishay Sprague, CAP ALUM 3900UF 20% 10V RADIAL, Radial, Can, * 查看
LM78L05ITP/NOPB LM78L05ITP/NOPB Texas Instruments, IC REG LINEAR 5V 100MA 8USMD, 8-UFBGA, * 查看
DSP1A-DC6V DSP1A-DC6V Panasonic Electric Works, RELAY GENERAL PURPOSE SPST 8A 6V, -, * 查看
YC162-FR-0756K2L YC162-FR-0756K2L Yageo, RES ARRAY 2 RES 56.2K OHM 0606, 0606, Convex, * 查看
WRM0207C-4K7FI WRM0207C-4K7FI TT Electronics/Welwyn, RES SMD 4.7K OHM 1% 0.4W 0207, MELF, 0207, * 查看
SQT-110-01-LM-Q SQT-110-01-LM-Q Samtec Inc., CONN RCPT 2MM 40POS GOLD, -, * 查看
89361-750LF 89361-750LF Amphenol FCI, CONN IDC SOCKET 50POS 2MM GOLD, -, * 查看
VI-BWR-MX-F4 VI-BWR-MX-F4 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 75W, Full Brick, * 查看
VI-2NM-EU VI-2NM-EU Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 10V 200W, Full Brick, * 查看
FW-10-04-L-D-421-118 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。