购买 FW-10-02-G-D-449-276 | FW-10-02-G-D-449-276数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
FW-10-02-G-D-449-276
FW-10-02-G-D-449-276
FW-10-02-G-D-449-276
仅供参考
制造商 Samtec Inc.
描述 .050'' BOARD SPACERS
送货服务
FW-10-02-G-D-449-276参数
制造商Samtec Inc.
类别连接器,互连器件 - 矩形连接器 - 板垫片,叠接器(板对板)
封装-
ECAD
系列*
职位数-
沥青-
行数-
行间距-
总长-
长度 - 邮政(交配)-
长度 - 堆叠高度-
长度 - 尾巴-
安装类型-
终止-
联系完成 - 发布(交配)-
接触表面厚度 - 贴(配合)-
颜色-
FW-10-02-G-D-449-276 Packaging
Insepction
FW-10-02-G-D-449-276 FAQ
  • 1. How to order FW-10-02-G-D-449-276 on Heisener?
  • 3. Are the FW-10-02-G-D-449-276 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of FW-10-02-G-D-449-276?
E82D421VND152MB90T E82D421VND152MB90T United Chemi-Con, CAP ALUM 1500UF 420V RADIAL, -, * 查看
FWP-90A FWP-90A Eaton, FUSE CARTRIDGE 90A 700VAC/VDC, -, * 查看
KTK-10 KTK-10 Eaton, FUSE CARTRIDGE 10A 600VAC 5AG, 5AG, 10mm x 38.1mm, * 查看