购买 FW-06-04-G-D-250-250 | FW-06-04-G-D-250-250数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
FW-06-04-G-D-250-250
FW-06-04-G-D-250-250
FW-06-04-G-D-250-250
仅供参考
制造商 Samtec Inc.
描述 .050'' BOARD SPACERS
送货服务
FW-06-04-G-D-250-250参数
制造商Samtec Inc.
类别连接器,互连器件 - 矩形连接器 - 板垫片,叠接器(板对板)
封装-
ECAD
系列*
职位数-
沥青-
行数-
行间距-
总长-
长度 - 邮政(交配)-
长度 - 堆叠高度-
长度 - 尾巴-
安装类型-
终止-
联系完成 - 发布(交配)-
接触表面厚度 - 贴(配合)-
颜色-
FW-06-04-G-D-250-250 Packaging
Insepction
FW-06-04-G-D-250-250 FAQ
  • 1. How to order FW-06-04-G-D-250-250 on Heisener?
  • 3. Are the FW-06-04-G-D-250-250 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of FW-06-04-G-D-250-250?
SIT1602BC-71-28N-27.000000D SIT1602BC-71-28N-27.000000D SiTime, -20 TO 70C, 2016, 20PPM, 2.8V, 2, -, * 查看
hotTAJD687K004RNJ TAJD687K004RNJ AVX Corporation, CAP TANT 680UF 4V 10% 2917, 2917 (7343 Metric), * 查看
1808Y0160123JXT 1808Y0160123JXT Knowles Syfer, CAP CER 0.012UF 16V X7R 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
UPW2C220MPH UPW2C220MPH Nichicon, CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL, Radial, Can, * 查看
380LX271M400K032 380LX271M400K032 Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
EKMG250ETD100ME11D EKMG250ETD100ME11D United Chemi-Con, CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL, Radial, Can, * 查看
MAX6307UK31D3-T MAX6307UK31D3-T Maxim Integrated, IC PROGRAM 3.080V RESET SOT23-5, SC-74A, SOT-753, * 查看
39602000440 39602000440 Littelfuse Inc., FUSE BOARD MNT 200MA 125VAC RAD, Radial, Box, * 查看
CAY16-433J4LF CAY16-433J4LF Bourns Inc., RES ARRAY 4 RES 43K OHM 1206, 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals, * 查看
1812R-223K 1812R-223K API Delevan Inc., FIXED IND 22UH 250MA 3.2 OHM SMD, 2-SMD, * 查看
CA3102E28-9SF80A206 CA3102E28-9SF80A206 ITT Cannon, LLC, CONN RCPT 12 POS BOX MNT W/SKTS, -, * 查看
FW-06-04-G-D-250-250 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。