购买 FW-05-05-F-D-500-120 | FW-05-05-F-D-500-120数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
FW-05-05-F-D-500-120
FW-05-05-F-D-500-120
FW-05-05-F-D-500-120
仅供参考
制造商 Samtec Inc.
描述 .050'' BOARD SPACERS
送货服务
FW-05-05-F-D-500-120参数
制造商Samtec Inc.
类别连接器,互连器件 - 矩形连接器 - 板垫片,叠接器(板对板)
封装-
ECAD
系列*
职位数-
沥青-
行数-
行间距-
总长-
长度 - 邮政(交配)-
长度 - 堆叠高度-
长度 - 尾巴-
安装类型-
终止-
联系完成 - 发布(交配)-
接触表面厚度 - 贴(配合)-
颜色-
FW-05-05-F-D-500-120 Packaging
Insepction
FW-05-05-F-D-500-120 FAQ
  • 1. How to order FW-05-05-F-D-500-120 on Heisener?
  • 3. Are the FW-05-05-F-D-500-120 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of FW-05-05-F-D-500-120?
BFC237186562 BFC237186562 Vishay BC Components, CAP FILM 5600PF 5% 400VDC RADIAL, Radial, * 查看
LM78L05ACZ/LFT4 LM78L05ACZ/LFT4 Texas Instruments, IC REG LINEAR 5V 100MA TO92-3, TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA), * 查看
hotPIC16C715-20/P PIC16C715-20/P Microchip Technology, IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 18DIP, 18-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
ERJ-1GNF2372C ERJ-1GNF2372C Panasonic Electronic Components, RES SMD 23.7K OHM 1% 1/20W 0201, 0201 (0603 Metric), * 查看
1-1478092-0 1-1478092-0 TE Connectivity AMP Connectors, CONN BNC JACK STR 50 OHM, -, * 查看
MS27656T15F18S MS27656T15F18S Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT 18POS WALL MNT W/SCKT, -, * 查看
VI-JTY-CW-S VI-JTY-CW-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 66W, Half Brick, * 查看
FW-05-05-F-D-500-120 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。