购买 FRAF10JGH | FRAF10JGH数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
FRAF10JGH
FRAF10JGH
FRAF10JGH
仅供参考
零件编号 FRAF10JGH
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE GEN PURP 600V 10A ITO220AC
送货服务
FRAF10JGH参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Standard
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)600 V
电流 - 平均整流(Io)10A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.3 V @ 10 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)200 ns
电流 - 反向泄漏@Vr10 µA @ 600 V
电容@ Vr,F59pF @ 4V, 1MHz
安装类型Through Hole
包/箱TO-220-2 Full Pack
供应商设备包ITO-220AC
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
FRAF10JGH Packaging
Insepction
FRAF10JGH FAQ
  • 1. How to order FRAF10JGH on Heisener?
  • 3. Are the FRAF10JGH price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of FRAF10JGH?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of FRAF10JGH.
FRAF10JGH 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。