购买 FMM7G30US60N | FMM7G30US60N数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
FMM7G30US60N
FMM7G30US60N
FMM7G30US60N
仅供参考
零件编号 FMM7G30US60N
制造商 Fairchild Semiconductor
描述 INSULATED GATE BIPOLAR TRANSISTO
送货服务
FMM7G30US60N参数
类别分立半导体产品 - 晶体管 - IGBT - 模块
封装-
ECAD
系列-
IGBT类型-
组态Three Phase Inverter with Brake
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)600 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)30 A
力量 - 最大104 W
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic2.7V @ 15V, 30A
电流 - 收集器截止(最大)250 µA
输入电容(Cies)@ Vce2.1 nF @ 30 V
输入Three Phase Bridge Rectifier
NTC热敏电阻Yes
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱Module
供应商设备包-
FMM7G30US60N Packaging
Insepction
FMM7G30US60N FAQ
  • 1. How to order FMM7G30US60N on Heisener?
  • 3. Are the FMM7G30US60N price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of FMM7G30US60N?
FMM7G30US60N 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。