购买 FJY3004R-ON | FJY3004R-ON数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
FJY3004R-ON
FJY3004R-ON
FJY3004R-ON
仅供参考
零件编号 FJY3004R-ON
制造商 onsemi
描述 TRANS PREBIAS NPN 50V SOT523F
送货服务
FJY3004R-ON参数
制造商onsemi
类别分立半导体产品 - 晶体管 - 双极 (BJT) - 单,预偏置
封装-
ECAD
系列-
晶体管类型NPN - Pre-Biased
电流 - 收集器(Ic)(最大)100 mA
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)50 V
Resistor - Base (R1) (Ohms)47 kOhms
Resistor - Emitter Base (R2) (Ohms)47 kOhms
直流电流增益(hFE)(最小值)@ Ic,Vce56 @ 5mA, 5V
Vce饱和度(最大值)@ Ib,Ic300mV @ 500µA, 10mA
电流 - 收集器截止(最大)100nA (ICBO)
频率 - 过渡250 MHz
力量 - 最大200 mW
安装类型Surface Mount
包/箱SC-89, SOT-490
供应商设备包SOT-523F
FJY3004R-ON Packaging
Insepction
FJY3004R-ON FAQ
  • 1. How to order FJY3004R-ON on Heisener?
  • 3. Are the FJY3004R-ON price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of FJY3004R-ON?
FJY3004R-ON 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。