购买 FGHL75T65MQDT | FGHL75T65MQDT数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
FGHL75T65MQDT
FGHL75T65MQDT
FGHL75T65MQDT
仅供参考
零件编号 FGHL75T65MQDT
制造商 onsemi
描述 FS4 MID SPEED IGBT 650V 75A TO24
送货服务
FGHL75T65MQDT参数
IGBT类型Trench Field Stop
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)650 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)80 A
电流 - 集电极脉冲(Icm)300 A
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic1.8V @ 15V, 75A
力量 - 最大375 W
开关能量2.35mJ (on), 1.25mJ (off)
输入类型Standard
门电荷149 nC
Td(开/关)@ 25°C24ns/118ns
测试条件400V, 75A, 4.7Ohm, 15V
反向恢复时间(trr)107 ns
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱TO-247-3
供应商设备包TO-247-3
FGHL75T65MQDT Packaging
Insepction
FGHL75T65MQDT FAQ
  • 1. How to order FGHL75T65MQDT on Heisener?
  • 3. Are the FGHL75T65MQDT price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of FGHL75T65MQDT?
FGHL75T65MQDT 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。