购买 FGHL75T65LQDTL4 | FGHL75T65LQDTL4数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
FGHL75T65LQDTL4
FGHL75T65LQDTL4
FGHL75T65LQDTL4
仅供参考
零件编号 FGHL75T65LQDTL4
制造商 onsemi
描述 FS4 LOW VCESAT IGBT 650V 75A TO2
送货服务
FGHL75T65LQDTL4参数
IGBT类型Trench Field Stop
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)650 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)80 A
电流 - 集电极脉冲(Icm)300 A
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic1.35V @ 15V, 75A
力量 - 最大469 W
开关能量1.01mJ (on), 2.53mJ (off)
输入类型Standard
门电荷779 nC
Td(开/关)@ 25°C40ns/548ns
测试条件400V, 75A, 4.7Ohm, 15V
反向恢复时间(trr)87 ns
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱TO-247-4
供应商设备包TO-247-4L
FGHL75T65LQDTL4 Packaging
Insepction
FGHL75T65LQDTL4 FAQ
  • 1. How to order FGHL75T65LQDTL4 on Heisener?
  • 3. Are the FGHL75T65LQDTL4 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of FGHL75T65LQDTL4?
FGHL75T65LQDTL4 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。