购买 FGHL75T65LQDT | FGHL75T65LQDT数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
FGHL75T65LQDT
FGHL75T65LQDT
FGHL75T65LQDT
仅供参考
零件编号 FGHL75T65LQDT
制造商 onsemi
描述 FS4 LOW VCESAT IGBT 650V 75A TO2
送货服务
FGHL75T65LQDT参数
制造商onsemi
类别分立半导体产品 - 晶体管 - UGBT,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列-
IGBT类型Trench Field Stop
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)650 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)80 A
电流 - 集电极脉冲(Icm)300 A
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic1.35V @ 15V, 75A
力量 - 最大469 W
开关能量1.88mJ (on), 2.38mJ (off)
输入类型Standard
门电荷793 nC
Td(开/关)@ 25°C48ns/568ns
测试条件400V, 75A, 4.7Ohm, 15V
反向恢复时间(trr)152 ns
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱TO-247-3
供应商设备包TO-247-3
FGHL75T65LQDT Packaging
Insepction
FGHL75T65LQDT FAQ
  • 1. How to order FGHL75T65LQDT on Heisener?
  • 3. Are the FGHL75T65LQDT price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of FGHL75T65LQDT?
FGHL75T65LQDT 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。