购买 FGHL50T65MQD | FGHL50T65MQD数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
FGHL50T65MQD
FGHL50T65MQD
FGHL50T65MQD
仅供参考
零件编号 FGHL50T65MQD
制造商 onsemi
描述 IGBT 650V 50A TO247
送货服务
FGHL50T65MQD参数
制造商onsemi
类别分立半导体产品 - 晶体管 - UGBT,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列-
IGBT类型Trench Field Stop
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)650 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)80 A
电流 - 集电极脉冲(Icm)200 A
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic1.8V @ 15V, 50A
力量 - 最大268 W
开关能量1.05mJ (on), 700µJ (off)
输入类型Standard
门电荷94 nC
Td(开/关)@ 25°C23ns/120ns
测试条件400V, 50A, 10Ohm, 15V
反向恢复时间(trr)32 ns
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱TO-247-3
供应商设备包TO-247-3
FGHL50T65MQD Packaging
Insepction
FGHL50T65MQD FAQ
  • 1. How to order FGHL50T65MQD on Heisener?
  • 3. Are the FGHL50T65MQD price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of FGHL50T65MQD?
FGHL50T65MQD 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。