购买 FGH75T65SHDTLN4 | FGH75T65SHDTLN4数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
FGH75T65SHDTLN4
FGH75T65SHDTLN4
FGH75T65SHDTLN4
仅供参考
零件编号 FGH75T65SHDTLN4
制造商 onsemi
描述 FS3 T TO247 75A 650V 4WL
送货服务
FGH75T65SHDTLN4参数
IGBT类型Trench Field Stop
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)650 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)150 A
电流 - 集电极脉冲(Icm)300 A
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic2.1V @ 15V, 75A
力量 - 最大455 W
开关能量1.06mJ (on), 1.56mJ (off)
输入类型Standard
门电荷126 nC
Td(开/关)@ 25°C55ns/189ns
测试条件400V, 75A, 15Ohm, 15V
反向恢复时间(trr)36 ns
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱TO-247-4
供应商设备包TO-247-4
FGH75T65SHDTLN4 Packaging
Insepction
FGH75T65SHDTLN4 FAQ
  • 1. How to order FGH75T65SHDTLN4 on Heisener?
  • 3. Are the FGH75T65SHDTLN4 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of FGH75T65SHDTLN4?
FGH75T65SHDTLN4 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。