购买 FGH60T65SQD-F155 | FGH60T65SQD-F155数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
FGH60T65SQD-F155
FGH60T65SQD-F155
FGH60T65SQD-F155
仅供参考
零件编号 FGH60T65SQD-F155
制造商 onsemi
描述 IGBT TRENCH FS 650V 120A TO247-3
送货服务
FGH60T65SQD-F155参数
系列-
IGBT类型Trench Field Stop
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)650 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)120 A
电流 - 集电极脉冲(Icm)240 A
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic2.1V @ 15V, 60A
力量 - 最大333 W
开关能量227µJ (on), 100µJ (off)
输入类型Standard
门电荷79 nC
Td(开/关)@ 25°C20.8ns/102ns
测试条件400V, 15A, 4.7Ohm, 15V
反向恢复时间(trr)34.6 ns
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
供应商设备包TO-247-3
FGH60T65SQD-F155 Packaging
Insepction
FGH60T65SQD-F155 FAQ
  • 1. How to order FGH60T65SQD-F155 on Heisener?
  • 3. Are the FGH60T65SQD-F155 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of FGH60T65SQD-F155?
FGH60T65SQD-F155 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
FGH60T65SQD-F155
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
FGH60T65SQD-F155 QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
W3008C
ANTENNA WIRELESS EXTERNAL 2.4GHZ