购买 FGH50T65SQD-F155 | FGH50T65SQD-F155数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
FGH50T65SQD-F155
FGH50T65SQD-F155
FGH50T65SQD-F155
仅供参考
零件编号 FGH50T65SQD-F155
制造商 onsemi
描述 IGBT TRENCH FS 650V 100A TO247-3
送货服务
FGH50T65SQD-F155参数
IGBT类型Trench Field Stop
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)650 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)100 A
电流 - 集电极脉冲(Icm)200 A
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic2.1V @ 15V, 50A
力量 - 最大268 W
开关能量180µJ (on), 45µJ (off)
输入类型Standard
门电荷99 nC
Td(开/关)@ 25°C22ns/105ns
测试条件400V, 12.5A, 4.7Ohm, 15V
反向恢复时间(trr)31 ns
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
供应商设备包TO-247-3
FGH50T65SQD-F155 Packaging
Insepction
FGH50T65SQD-F155 FAQ
  • 1. How to order FGH50T65SQD-F155 on Heisener?
  • 3. Are the FGH50T65SQD-F155 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of FGH50T65SQD-F155?
FGH50T65SQD-F155 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。