购买 FGH4L75T65MQDC50 | FGH4L75T65MQDC50数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
FGH4L75T65MQDC50
FGH4L75T65MQDC50
FGH4L75T65MQDC50
仅供参考
零件编号 FGH4L75T65MQDC50
制造商 onsemi
描述 IGBT FIELD STOP 650V 110A TO247
送货服务
FGH4L75T65MQDC50参数
制造商onsemi
类别分立半导体产品 - 晶体管 - UGBT,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列-
IGBT类型Field Stop
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)650 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)110 A
电流 - 集电极脉冲(Icm)300 A
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic1.8V @ 15V, 75A
力量 - 最大385 W
开关能量720µJ (on), 960µJ (off)
输入类型Standard
门电荷146 nC
Td(开/关)@ 25°C29ns/187ns
测试条件400V, 75A, 10Ohm, 15V
反向恢复时间(trr)-
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱TO-247-4
供应商设备包TO-247-4L
FGH4L75T65MQDC50 Packaging
Insepction
FGH4L75T65MQDC50 FAQ
  • 1. How to order FGH4L75T65MQDC50 on Heisener?
  • 3. Are the FGH4L75T65MQDC50 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of FGH4L75T65MQDC50?
FGH4L75T65MQDC50 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。